Žiaci 3. ročníkov našej školy sa zúčastnili Kurzu ochrany života a zdravia, počas ktorého boli ubytovaní v Dolnom Kubíne a spoznávali krásy regiónu Orava.
Prvý deň sme absolvovali turistiku v Jánošíkových dierach. Počas výletu sme obdivovali krásnu prírodu, prešli tiesňavy, rebríky a mostíky a užili si deň plný pohybu, zážitkov a dobrej nálady so spolužiakmi.
Zobrazit fotogalerii na:
https://www.sosskalica.sk/index.php/aktualne/502-1-den-kozaz-janosikove-diery#sigProId3dff1a4fd8
https://www.sosskalica.sk/index.php/aktualne/502-1-den-kozaz-janosikove-diery#sigProId3dff1a4fd8





